Ir iespējams importēt CVS failu ar kontaktu datiem no cita avota. CVS ir faila tips ar kontaktu datiem, kas ir sākotnēji atdalīti ar komatiem un līniju izmaiņām.
Failam, kas tiks importēts uz Isolta, ir jāsatur šie dati: 

Nosaukums
Nodaļa/ kontaktpersona
Papildu rinda
Juridiskā adrese
Pasta indekss
Pilsēta
Valsts kods (Divi burti, piem., Somija ir FI)
E-pasts
Tālruņa numurs
Reģistrācijas numurs
Klienta numurs
Piezīmes
Privāts klients (1, ja ir cilvēks, citādāk tukšs lauks)
Valoda (Divu burtu kodi)
E-rēķina adrese
Operatora kods

Šeit Tu vari lejupielādēt CSV failu, kurā Tu vari ievietot savu kontaktu datus un importēt tos uz Isolta.Visai importējamajai informācijai ir jābūt tieši tādai, kā ir minēts iepriekš. Ja Tu importē datus no citas programmatūras, kur, piemēram, vārds un uzvārds ir noradīti atsevišķos laukos, tad Tev vajag no sākumā apvienot tos vienā laukā. 

Lai sākt importēšanas procesu, Tev ir jāizvēlas “kontakti” no izvēlnes. Kontaktos noklikšķini uz pogu “rīki”, kas atrodas augšējā labajā stūrī, un uz “importēt CVS failu ar kontaktu datiem”. Pēc tam Tev ir jāizvēlas fails un jāatver tas. Isolta atver kontaktu sarakstu priekšskatījumā, kurā Tu vari pārbaudīt, vai viss ir kārtībā. Tu vari atcelt kontaktus no importēšanas, noklikšķinot uz atkritni. 


Ja šķiet, ka viss ir kārtībā, noklikšķini uz “importēt kontaktus”. Ja kontaktu importēšanas procesā rādās kļūda, tad Isolta sniedz kļūdu paziņojumu un parāda, kuros kontaktos ir problēma. 

Löysitkö etsimäsi vastauksen?